Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

TARİHÇE

1985 yılından itibaren MERT ALÜMİNYUM CAM SİSTEMLERİ ünvanı altında sürdürdüğümüz firmamızı bilgi,birikim ve tecrübelerimizle büyüterek, 2018 yılı itibariyle ENERJİN YAPI İNŞAAT ünvanı adı altında hizmet vermekteyiz. Mithat ERBAŞ ve Mert ERBAŞ tarafından kurulan şirketimiz alüminyum ve cam sektöründeki gelişiminden sonra , yapı ve inşaatın her alanında sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Yüksek teknolojik makine ve ekipmanlarla, konusunda uzman, dinamik elemanlarla son teknolojiyi kullanarak daima sektöründe lider olmak. Geniş ürün yelpazesi ile profesyonel kadrosu ve bunların sonucunda müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı ve benimsediği değerleri yaşatmayı amaçlıyoruz.


Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olmak. Gelişmiş teknolojileri yakından takip etmek, müşteri talepleri doğrultusunda uygulama alanlarını oluşturabileceğimiz yatırımlar yapmak, müşteri memnuniyeti öncelikli, kaliteli ve zamanında ürün teslimini oluşturabilmektir. Tüm müşterilerimizin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu yapmak için çalışmaktayız.


Savaş Varol

İşim zamanında ve düzgün yapıldı. Enerjin Yapıya ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Recep KAYA
Kaya İnşaat

Kaliteli Hizmet Anlayışı.